Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Stowarzyszenie jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Farmacji Onkologicznej (ESOP) oraz Europejskiej Organizacji Przeciwrakowej (ECCO)


 Polub nas na  Facebook'u lub Tweetnij coś ;)


Pokaż tę stronę znajomym

Szanowni Państwo!

V Pomorskie Warsztaty Farmacji Szpitalnej

odbędą się 20-21 marca 2020 roku w

RADISSON HOTEL & SUITES

zlokalizowanego przy ul. Chmielnej 10-25 w Gdańsku

Program zjazdu

Zarząd PSFO


Szanowni Państwo!

X Jubileuszowy Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Farmaceutów Onkologicznych

odbędzie się w dniach 1-3 Października 2021r. w Krakowie.

Pobierz kartę zgłoszeń

Program


Szanowni Państwo,
Informujemy, że przed X Jubileuszowym Zjazdem PSFO zorganizowany będzie dodatkowo czterogodzinny kurs „Leki biopodobne (Regulatory aspects of biosimilars, Substitution/Interchangeability/Switching, Clinical Guidelines, Central, Practical challenges implementation use of Biosimilars)”.
Kurs odbędzie się 01 października 2021 r. (piątek) w godzinach od 8:30 do 12:30 w Hotelu Park Inn, ul Monte Casino 2, Kraków.
Kurs ten jest częścią szkoleń Europejskiej Specjalizacji z Farmacji Onkologicznej (EUSOP) ustanowionej przez Academy of the European Society of Oncology Pharmacy.
Europejska Specjalizacja z Farmacji Onkologicznej (EUSOP) jest modyfikacją i rozszerzeniem odbywających się do tej pory szkoleń wszystkich stopni z zakresu Master Class. Specjalizacja obejmuje 100 godzin wykładów i warsztatów prowadzonych w różnych formach: webinariów, kursów krajowych, kursów centralnych (ogólnoeuropejskich). Każdy zainteresowany kandydat otrzymuje kartę specjalizacyjną z wykazem tematów szkoleń i formą ich zaliczenia. Kolejność odbywania kursów jest dowolna, decyduje o niej uczestnik. Osoby, które do tej pory ukończyły szkolenia Master Class (bez względu na stopień tj. Basic, Intermediate, Advance) mają zaliczone kursy z tego zakresu.
Proponowany przez PSFO w/w czterogodzinny kurs „Leki biopodobne" należy do zakresu krajowych szkoleń EUSOP (jest częścią rozszerzenia) i może być realizowany zarówno przez osoby kontynuujące szkolenia Master Class, jak i rozpoczynające EUSOP.

Koszt kursu: 100 zł.
Dla chętnych jest możliwy nocleg 30.09/01.10.2021r. w cenie 180 zł/osobę (śniadanie wliczone w cenę)

Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem uiszczenia opłaty należy przesyłać w formie maila wpisując w tytule KURS – LEKI BIOPODOBNE, wpisując w treści

  1. Imię, nazwisko uczestnika/ów
  2. Korzystam z hotelu TAK lub NIE ( zostawić prawidłowe)


na adres zgloszenia@psfo.org

opłaty należy dokonać na konto PSFO
Alior bank 23 2490 0005 0000 4500 5993 7622

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 23.09.2021r.

Z poważaniem
Sekretariat PSFO

Zgodnie z informacją od Infarmy, certyfikat jest ważny gdyż został uzyskany dla tego Zjazdu.

Zarząd PSFO